Intelligent 1000base-T To 1000base-Fx

Varumärken: Trendnet
ADI-konto #:TFC-1000S20 modell #: TFC-1000S20  Namn: T/MISSION FIBRE 1000Base-T 1000Base-LX
  • Compliant with IEEE 802.3ab 1000Base-T and IEEE 802.3z 1000Base-LX standards
  • 1 x 1000Base-T RJ-45 port
  • 1 x 1000Base-LX single-mode SC type fiber port

Liknande produkter

Tpe-S44 8-Port POE Switch

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Tpe-Tg50g 5-Port Poe+ Switch

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Trendnet Tpe-Tg80g

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Tpe-115gi Poe+ Gbit Injector

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Switch POE 10-Port Gigabit Poe++ 240w

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Switch POE 18-Port Gigabit Poe++ 470w

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Ti-Pg62 Trendnet 4x Giga Poe+

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Ti-S12048 Trendnet Powersupply

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Tl2-Pg284 28p Gbit Poe+ Switch

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Tpe-117gi Gbit Ultra Poe+ Injt

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Mini-Gbic Multi-Mode 100base-Fx

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

100base-Fx SFP Single-Mode Lc Mod 20km

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Tpe-104gs Gigabit POE Splitter

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

5-Port Gigabit Poe+ Powered Edgesmart

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Switch Accy 240w Psu For Ti-Pg80

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Tc-Nt2 Nätverkskabeltestare

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Te100-S5 5-Port Greennet Sw

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Teg-10gbsr 10gbase-Lr Sfp+

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

10 Gigabit Pcie Network Adapte

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

2.5gbase-T Pcie Network Adapte

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Teg-30284 24-Port Gigabit

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Teg-Mgbsx Mini-Gbic Sx Module

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Teg-S16g 16-Port Greennet Sw

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Teg-S50g 5-Port Greennet Sw

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Teg-S82g 8-Port Greennet Sw

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Tew-740apbo2k Out Wifi Bridge

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Tew-821dap Dualb POE Wifi Ap

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Tew-D100 Nw Monitoring Box

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Ti-Mgbs10 Hardened Mini-Gbic

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet

Ti-Pg102 10 Port Poe+ Din-Rail

Kategori: Trendnet   Varumärken: Trendnet