Please upgrade to the new Edge browser, or use Chrome, Firefox or Safari, before continuing. Internet Explorer will not support the best shopping experience on the ADI Digital Branch site after March 12. close button

AXIS T8611 SFP-modul LC.LX, Single-Mode Fiber upp till 10 km överföringsavstånd

Brand: AXIS Communications
ADI #:5801-801 Model #: 5801-801  Name: AXIS T8611 SFP Module LC.LX, Single-Mode Fiber up to 10km Transmission Range
  • Up to 10 km range
  • Single-mode fiber
  • Link-loss feature

Physical Characteristics

Användningsområde
Data Networking, Optical Network

Övrigt

TAA-kompatibel
Yes

Similar Products

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF SFP-modul, Single-Mode 2-fiber, LC-kontakt

Category: SFP-moduler   Brand: Hikvision

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 SFP-modul, enkelfiber, dubbelriktad LC-kontakt

Category: SFP-moduler   Brand: Hikvision

AXIS T8612 SFP Module LC.SX, Multi-Mode Fiber upp till 550M överföringsområde

Category: SFP-moduler   Brand: AXIS Communications

Honeywell Home CAB800BB Koppar- och fiberoptisk sändtagare med liten formfaktor

Category: SFP-moduler   Brand: Honeywell Home

Avigilon Unity HD-NVR4-SFPPLUS-DA 10Gb E Transceiver i varje ände av Twinax Direct Attach-kopparkabel

Category: SFP-moduler   Brand: Avigilon Unity

Avigilon Unity HD-NVR4-SFPPLUS-SR 10Gb E Transceiver i varje ände av Twinax Direct Attach-kopparkabel

Category: SFP-moduler   Brand: Avigilon Unity

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM SFP-modul med enkel strömförsörjning 3,3 V

Category: SFP-moduler   Brand: Hikvision

ComNet SFP-3 Small Form-Factor Pluggable sändtagare för koppar och optisk fiber, 100FX, LC, 2-fiber, 1310 nm, 20 km

Category: SFP-moduler   Brand: ComNet Communications

ComNet SFP-16 Small Form-Factor Pluggable sändtagare för koppar och optisk fiber, 10/100/1000 Mbps, 850nm, 550m, LC, 2 fiber, MSA-kompatibel

Category: SFP-moduler   Brand: ComNet Communications

ComNet SFP-1 Small Form-Factor Pluggable sändtagare för koppar och optisk fiber, koppar 1000 Mbps RJ45, MSA-kompatibel

Category: SFP-moduler   Brand: ComNet Communications

ComNet SFP-6 Small Form-Factor Pluggable sändtagare för koppar och optisk fiber, 100FX, 1550nm, 80km, LC, 2 fiber, MSA-kompatibel

Category: SFP-moduler   Brand: ComNet Communications

ComNet SFP-LX/LH SFP-sändtagare (Small Form-Factor Pluggable) för koppar och optisk fiber, 1000FX, 1310 nm, 10 km, LC, 2 fiber, MSA-kompatibel, Cisco-kompatibel, stödjer DDI

Category: SFP-moduler   Brand: ComNet Communications

ComNet SFP Small Form-Factor Pluggable sändtagare för koppar och optisk fiber, 1000FX, 1310 nm, 40 km, LC, 2 fiber, MSA-kompatibel

Category: SFP-moduler   Brand: ComNet Communications

TRENDnet TEG-MGBSX SFP Multi-Mode LC-modul, 550 m

Category: SFP-moduler   Brand: TRENDnet

TRENDnet TE100-MGBFX Mini-GBIC Multi-Mode LC-modul

Category: SFP-moduler   Brand: TRENDnet

TRENDnet TI-MGBS10 1000base-Lx Industriell SFP Single-Mode Lc Modul (10km)

Category: SFP-moduler   Brand: TRENDnet

TRENDnet TI-MGBS40 1000Base-EX industriell SFP Single-Mode LC-modul, räckvidd 40 km

Category: SFP-moduler   Brand: TRENDnet

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310 SFP-modul, MSA-kompatibel, stödjer 1.25G Ethernet

Category: SFP-moduler   Brand: Hikvision
close button